Modułowy panel akustyczny eho

Panel akustyczny drewniany - eho

Dowiedz się, jak powstał wyjątkowy produkt wykonany w całości z naturalnego drewna oraz z zamiłowania do designu, prostoty oraz użyteczności. Siedziba brandu DeDe Furniture, wizualnie przyjemna dla oka nie posiadała dobrego wygłuszenia, dając pogłos i nieprzyjemny dla uszu hałas. Tak zrodził się pomysł na wyjątkowe modułowe panele akustyczne, które miały przynieść wytchnienie dla uszu, jak również ucztę w wizualnym odbiorze.

Podstawowym założeniem twórców była ucieczka od wszechobecnie stosowanego szkła i betonu. W zgodzie z naturą  w parku maszynowym powstały ekologiczne panele drewniane idealnie wygłuszające i ozdabiające każde pomieszczenie, w którym się one znajdą.  Łatwy montaż to kolejna zaleta oferowanego przez firmę produktu. 

TO-DO Product DESIGN

Wsparcie i opiekę nad projektem zapewniło krakowskie studio TO-DO Product DESIGN - duet cenionych projektantów: Katarzyny Jakubowskiej i Tomasza Orzechowskiego, który zdobył nagrody Red Dot (2013) i IF (2014). Połączenie pasji oraz wspólna wrażliwość w odbiorze wizualnym zaowocowała niesamowitym projektem paneli akustycznych, który możemy posiadać we własnym domu lub obiekcie publicznym którym dysponujemy. 

Panel wykonany jest z drewna dębowego lub bukowego w zależności od preferencji klienta, dostępny w czterech gradacjach naturalnego koloru przy użyciu bejcy. W 100% zgodny z obowiązującymi normami akustycznymi dla pomieszczeń użyteczności publicznej. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, które rozwiązuje problem wygłuszenia pomieszczeń oraz oddziałuje na zmysły. 

  • Udostępnij: