Fani serialu W garniturach są świadkami końca pewnej epoki, podobnie jak w przypadku innych seriali, które zakończyły się w tym sezonie. Serial o nowojorskich prawnikach zakończył się po dziewięciu sezonach. Więcej na: http://spokeo.pl

Trzęsienie ziemi, które nawiedziło ostatni sezon W garniturach, było początkiem obecnego sezonu. Faye (Denise Crosby) przejmuje kancelarię prawną. Jej celem jest restrukturyzacja firmy i naprawienie błędów z przeszłości. Jedno jest jasne z działań Faye: chce zatopić firmę i czeka na ich upadek. Samantha (Katherine Heigl), zostaje zwolniona na początku jej upadku. Wszyscy szukają sposobu na pozbycie się Faye z firmy, a Harveyowi i jego zespołowi zawsze się to udaje.

Suits miał lepsze sezony niż większość, to pewne. Ten sezon jest bardzo przewidywalny. Wszystkie historie bohaterów pasują do siebie jak puzzle, które już wcześniej składaliśmy. Harvey i Donna są wreszcie małżeństwem, Luis jest w ciąży, a Mike pojawia się w kilku odcinkach. Finał był zgodny z oczekiwaniami. Dziewiąty sezon W garniturach był równie dobrze skonstruowany jak poprzedni. Wszystkie wątki zostały doskonale rozwiązane - nikt nie pozostał niedokończony, nikt nie został zapomniany. Zobaczyliśmy, jak serial może zakończyć się katastrofą, jeśli został zrobiony na szybko.

Jeśli chodzi o zakończenie historii głównych bohaterów, W garniturach było przewidywalne. Scenarzyści dostarczyli nam kilka nieoczekiwanych zwrotów akcji, zwłaszcza pod koniec. Jeśli spojrzeć na ostatni sezon jako fan serialu, te 10 odcinków było bardzo satysfakcjonujące. To głównie z powodu ukochanych bohaterów, którzy otrzymali zakończenia, na które zasłużyli. Czytaj więcej: W garniturach

aktor

Można się spierać, że W garniturach nie powinien był zakończyć się wcześniej. Niektóre sezony straciły oryginalność i jakość serii. W ostatnim sezonie zabrakło tego samego poczucia humoru, z którym mieliśmy do czynienia na początku. Być może właśnie o to chodziło. Postacie i seria jako całość dojrzała. Każda postać ewoluowała w lepsze wersje siebie - Luis i Harvey, Mike, Alex, Donna, Mike, Alex i tak dalej. Jest to widoczne w najnowszej ważnej decyzji podjętej przez Harveya, Donnę.

Jak wspomniałem na początku, koniec "W garniturach" jest również końcem pewnej epoki. To już dziesięć lat od oryginalnej premiery. Od tego czasu telewizja się zmieniła, a wraz z nią przyzwyczajenia widzów. Serial USA Network w znaczący sposób zapisał się w historii telewizji. Spopularyzował połączenie komedii i dramatu, czyli dramę. Scenarzyści płynnie połączyli humor i powagę, tworząc bardzo unikalne postaci. Każdy chciałby mieć Donnę w swoim życiu.

Więcej na: https://spokeo.pl/film


Komentarze (0)

Zostaw komentarz

Podobne Artykuły