​SEYSSO to polska firma, która w swojej ofercie posiada szeroki wybór produktów do higieny jamy ustnej. Znajdziesz tutaj nie tylko szczoteczki do zębów, ale także nici dentystyczne, irygatory i inne akcesoria.

Firma SEYSSO - polska marka 

Historia firmy SEYSSO rozpoczęła się w 2015 roku. To marka rodzima, która swoje pierwsze szczoteczki soniczne wprowadziła do sprzedaży, jeszcze gdy technologia soniczna była wciąż mało znanym rozwiązaniem technologicznym w Polsce. Założycielem brandu jest Wojciech Madej, który z wykształcenia jest lekarzem stomatologiem. W trakcie swojej codziennej praktyki dentystycznej zauważył on, że większość pacjentów chciałaby zadbać o higienę jamy ustnej w sposób profesjonalny i kompleksowy, również w warunkach domowych. W ten sposób zrodził się pomysł na stworzenie marki SEYSSO. Marka powstała przede wszystkim po to, aby odpowiadać na realne potrzeby klientów w zakresie codziennej higieny jamy ustnej. Obecnie w ofercie SEYSSO znajdują się nie tylko szczoteczki soniczne, ale też inne urządzenia i produkty do pielęgnacji jamy ustnej. 

Szczoteczki manualne i soniczne

W asortymencie marki SEYSSO dostępne są dwa rodzaje szczoteczek - manualne i soniczne. Te pierwsze sprawdzą się u osób, które preferują proste rozwiązania. Szczoteczki manualne SEYSSO zapewniają skuteczne mycie zębów, a dzięki cieniowanym włóknom na końcach są też bardziej precyzyjne w oczyszczaniu trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej. Miękkie i gęste włókna są przy tym delikatne dla dziąseł. Marka SEYSSO ma w asortymencie także wysokiej jakości szczoteczki soniczne, które w zależności od modelu pracują z prędkością nawet do 96 tysięcy ruchów na minutę. Wielką zaletą tych urządzeń jest duży wybór programów pracy oraz długi czas działania na jednym ładowaniu, nawet do 70 dni. 

Irygatory do zębów i nici dentystyczne

W ofercie SEYSSO dostępne są także irygatory do zębów, które od pewnego czasu cieszą się coraz większym uznaniem klientów. Głównym zadaniem tego typu urządzeń jest usuwanie płytki nazębnej i bakterii szczególnie z miejsc niedostępnych dla szczoteczek, a więc z przestrzeni międzyzębowych i z obszarów poniżej linii dziąseł. Wyjątkowo duży zakres ciśnienia wody sprawia, że irygatory marki SEYSSO są przystosowana do różnych potrzeb jamy ustnej. Skutecznie oczyszczają ciasne zakamarki w jamie ustnej, jak i dbają o dziąsła i wzmacniają je. Takie urządzenia są również doskonałe dla osób, które noszą stały aparat ortodontyczny lub korony i mosty. W irygatorach zastosowane są wysokiej jakości akumulatory, dzięki czemu ich praca jest naprawdę długa i nie trzeba się martwić częstym ładowaniem urządzenia. W ofercie dostępne są także nici dentystyczne z aktywnym węglem, który działa antybakteryjnie i pomaga w walce z nieświeżym oddechem. Nici pokryte są woskiem, dzięki czemu bardzo łatwo prześlizgują się przez nawet trudno dostępne miejsca. Marka SEYSSO ma w asortymencie także pasty reminalizująco-odbudowujące i wybielające, a także płyny do płukania jamy ustnej. W ofercie marki znajdują się więc wszystkie potrzebne produkty do mycia zębów i higieny jamy ustnej, dlatego każdy klient może zaopatrzyć się w całą gamę różnych akcesoriów i zadbać o swoje zdrowie. Marka SEYSSO wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i odpowiada na ich potrzeby.

Artykuł partnera


Komentarze (0)

Zostaw komentarz