Szukasz oszczędności na zakupach i mądrze planujesz swoje zakupy? Internetowa gazetka promocyjna Lewiatan powinna pomóc Ci zrobić listę wszystkich sprawunków. Możesz sprawdzić, jakie oferty dla klientów mają sklepy Lewiatan i wybrać interesujące Cię produkty.

Historia sklepu Lewiatan

Polska Siec Handlowa Lewiatan, franczyzowa sieć sklepów spożywczych, powstała w 1994 roku. Obecnie jest częścią Grupy Eurocash. Powstała jednak w 1994 roku jako grupa skupiająca kupców zajmujących się działalnością handlową. W 1995 r. jej członkowie założyli Związek Kupców i Producentów Lwiatan S.A. Założyciele postawili sobie za cel konkurowanie z zagranicznymi sieciami handlowymi, które rozwijały się w Polsce.

Rok później, w 1996 roku rozpoczęła się budowa sieci sklepów franczyzowych. Podpisano wówczas pierwsze umowy o wspólnym działaniu w zakresie handlu, logistyki i polityki zakupowej. Działanie to miało na celu umożliwienie przedsiębiorcom i klientom posiadania kompletnego modelu funkcjonowania sklepu, zgodnego z najlepszymi praktykami. Obecnie w Polsce działa ponad 3 200 sklepów Lewiatana.

Oferta Lewiatana: Wybierz różnorodność

Supermarkety Lewiatan oferują szeroki asortyment produktów. Dzięki temu są idealnym miejscem zarówno na duże, wielodniowe zakupy, jak i drobne, codzienne sprawunki. Sieć oferuje zarówno artykuły spożywcze, jak i artykuły higieniczne, środki czystości oraz produkty dla zwierząt.

Aktualna gazetka Lewiatan: Pomoc w planowaniu zakupów

Aktualny biuletyn promocyjny Lewiatan to świetny sposób na szybkie zapoznanie się z aktualnymi ofertami cenowymi. W gazetkach prezentowany jest cały asortyment Lewiatana. Klienci mogą więc wybrać te promocje Lewiatana, które najbardziej im odpowiadają. Sieć sklepów Lewiatan będzie wydawać gazetki, które pomogą klientom zaplanować zakupy. Analizując aktualne spadki cen, klienci mogą optymalizować produkty, które chcą kupić w sklepie.

Promocje Lewiatana: Kupuj z głową

Informacje o promocjach klienci mogą znaleźć w ulotce Lewiatana (Sprawdź: Lewiatan promocje). Gazetka może przypominać klientom o zakupie określonych artykułów i oferować pomysły na zakupy. Jeśli dany produkt jest w sprzedaży w znaczącej cenie, klient może go wykorzystać we własnym domu lub rodzinie, np. w przypadku środków higienicznych i środków czystości.

Sklep Lewiatan

Godziny pracy sklepów Lewiatan

Godziny otwarcia sklepów Lewiatan różnią się w zależności od tego, gdzie się znajdują. Warto więc przed planowaną wizytą sprawdzić, czy dany outlet jest otwarty. Sklepy tej sieci są otwarte od wczesnych godzin porannych do późnych godzin nocnych, więc zakupy mogą zrobić nawet klienci, którzy pracują w długich godzinach lub muszą poświęcić swój czas na obowiązki domowe.

Ceny w sklepach Lewiatan

Gazetka z Lewiatana pozwala na skorzystanie z promocji cenowych i zaplanowanie budżetu na konkretne zakupy. Warto zapoznać się z aktualnymi promocjami zanim wybierzemy się do sklepu. Gazetka Lewiatana może pomóc Ci w zaplanowaniu listy zakupów. Pamiętaj, aby sprawdzać w nich również informacje o ewentualnych obniżkach cen.


Komentarze (0)

Zostaw komentarz