​Czy wiesz, czym jest mini frezarka do paznokci? Na co zwrócić uwagę przed zakupem i jak wybrać wydajną frezarkę?

Mini frezarka do paznokci

Która z nas nie marzy o pięknych i cudownych dłoniach oraz paznokciach? Zwykle, aby osiągnąć taki cel, umawiamy się regularnie do kosmetyczki, co, sumując wszystkie koszty, zdecydowanie nie należy do tanich przyjemności. Jak zatem pogodzić zbyt wysokie wydatki z piorunującym efektem? Otóż manicure hybrydowy czy akrylowy możesz robić samodzielnie w domowym zaciszu. Mało tego, już po kilku próbach z pewnością uznasz, że to świetna zabawa i prawdziwa przyjemność. Możesz też zaprosić koleżanki i spędzić z nimi w ten sposób cały wieczór. Oczywiście do manicure hybrydowego potrzebujesz odpowiedniego sprzętu i narzędzi, na szczęście nie jest ich zbyt dużo. Konieczna będzie np. lampa LED do paznokci czy frezarka do paznokci. Warto zauważyć, że ostatnie urządzenie dostępne jest w różnych wariantach, jak np. hitowa w ostatnim czasie mini frezarka do paznokci.

Jak słusznie wskazuje sama nazwa, mini frezarka do paznokci to po prostu znacznie mniejsza wersja tradycyjnej frezarki. Oczywiście już z racji tego ma ona nieco inną budowę, nie obawiaj się jednak – mini frezarka do paznokci jest bardzo wygodna w użytkowaniu i prosta w obsłudze. Z pewnością już po kilku manicure nabędziesz wprawę potrzebną do stworzenia wyjątkowej stylizacji. Za pomocą frezarki do paznokci możesz zmatowić powierzchnię paznokcia czy opracować skórki, czyli przygotować swoje dłonie do dalszych etapów manicure.

Zalety i wady frezarki do paznokci

Nie ulega wątpliwości, że frezarka jest bardzo praktycznym i użytecznym urządzeniem, z którego powinnaś być zadowolona. Frezarka do paznokci jest niezbędna do właściwego wykonania manicure, a opanowanie odpowiednich ruchów nie zajmie Ci za dużo czasu. Jeśli pojawią się jakiekolwiek problemy, poszukaj w sieci poradników wideo lub poproś o pomoc bardziej doświadczoną koleżankę. Właściwie jedyną wadą frezarki do paznokci jest to, że w czasie pracy, wydobywa się pył. Niektóre modele mają wbudowany pochłaniacz pyłów, ponadto możesz dokupić zewnętrzny pochłaniacz pyłów w różnych formach.

Poszukując dobrej frezarki do paznokci, powinnaś rozważyć kilka istotnych elementów wpływających na późniejszą jakość użytkowania. Zastanów się, w jakich celach i przy jakim manicure będziesz jej używać, czy wolisz wersję mini, czy też standardową. Ponadto niezwykle ważne są następujące parametry:

  • moc – to od niej zależy siła pracy frezu, to jeden z najważniejszych parametrów,
  • obroty – najlepsze są frezarki zapewniające 20-30 tysięcy obrotów na minutę i mające regulację obrotów,
  • włączanie pedałem nożnym (raczej nie występuje w wersjach mini),
  • głowica – najlepsze są głowice z funkcją szybkiej zmiany frezów,
  • głośność pracy,
  • ergonomiczny uchwyt.

Artykuł partnera


Komentarze (0)

Zostaw komentarz