To już oficjalne. Chcesz poprosić ją o rękę. Wybrałeś idealny moment na oświadczyny i zaplanowałeś romantyczny romans. Teraz musisz wybrać symbol, który będzie reprezentował Twoje uczucia - obrączkę. Nie musisz wiedzieć, który z nich powinieneś wybrać. Jest to często najtrudniejsza część w procesie "oświadczyn". Możemy pomóc Ci wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy dla niej, aby uczynić ją bardziej uśmiechniętą.

Jaki pierścionek zaręczynowy? - Męski dylemat

Oświadczyny to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Może to być również jeden z najbardziej stresujących momentów w życiu. W końcu większość mężczyzn chce zaskoczyć tę, którą kocha i dostać od niej "tak". Ważne jest, aby wziąć pod uwagę czas i okoliczności zaręczyn.

Ten mały przedmiot jest symbolem waszej deklaracji. Dlatego ważne jest, aby do poszukiwań pierścionka podejść ze spokojem. Nie należy rezygnować z poszukiwań idealnego pierścionka zaręczynowego. Będzie to cenna pamiątka, którą będziecie pielęgnować do końca życia.

Jaki powinien być koszt pierścionka zaręczynowego?

Czy warto 300, 500, 1000, lub więcej? Co powinieneś wydać na pierścionek zaręczynowy, aby nie wyglądać jak sknera i nie wyglądać jak jeden? Nie dziwi nas, że kobiety są inteligentne i często wystarczy jeden rzut oka, aby określić wartość biżuterii.

Nie oznacza to jednak, że należy wydać na pierścionek całe swoje oszczędności. Popularne przekonanie mówi, że mężczyzna nie powinien wydawać na pierścionek mniej niż jedną trzecią swojej pensji.

W dniu, w którym się oświadczysz, Twoja ukochana będzie przepełniona radością. Pierścionek jest tylko symbolem jej miłości. Jak by się czuła, gdyby dostała tani pierścionek, kiedy wiedziała, że stać ją na lepszy? Odpowiedź na pytanie, ile kosztuje pierścionek zaręczynowy, brzmi: tak mało, jak tylko możesz sobie na to pozwolić.

Jaki typ pierścionka zaręczynowego powinienem kupić? Oto kilka wskazówek

Nadszedł czas, abyś był konkretny. Jak wybrać najpiękniejsze pierścionki zaręczynowe?

Albo klasyczny, albo ekstrawagancki pierścionek zaręczynowy

Najpierw zastanów się nad gustem swojej ukochanej. Pierścionek, który jest noszony na co dzień to pierścionek zaręczynowy. Najlepiej, jeśli będzie pasował do stylu przyszłej właścicielki.

Nie jesteś pewien, który pierścionek zaręczynowy będzie najlepszy? Weź pod uwagę rodzaj biżuterii, jaką nosi Twoja dziewczyna. Pierścionek z dużym kamieniem nie jest najlepszym wyborem, jeśli Twoja dziewczyna jest delikatna i minimalistyczna. Duży kamień jest dobrym wyborem, jeśli lubi ekstrawagancki styl lub nosi widoczną biżuterię.

Pierścionek zaręczynowy w złocie lub srebrze

Najpopularniejszym wyborem są złote pierścionki zaręczynowe. Może być ono w dowolnym kolorze, ale także w białym lub różowym. Czy są one lepsze od biżuterii srebrnej? Nie są lepsze od biżuterii srebrnej, a wiele kobiet woli srebrne drobiazgi.

Należy jednak pamiętać, że pierścionek zaręczynowy może być cenną pamiątką, którą ukochana osoba będzie pielęgnować przez całe życie. Jest on bardziej odporny na rdzę niż srebro i jest mniejsze prawdopodobieństwo, że pęknie.

Jeśli ona lubi srebro, srebrny pierścionek zaręczynowy jest dobrym wyborem. Białe złoto w pierścionku zaręczynowym będzie bardziej trwałe i podobne opcji.

pierścionek zaręczynowy z diamentem

A co z diamentowymi pierścionkami zaręczynowymi?

Marilyn Monroe śpiewała, że diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety. Wiele kobiet marzy o tym, aby mieć na swoich dłoniach drogocenny kamień szlachetny. Możliwe jednak, że Twój ukochany wolałby nieco inny pierścionek.

Pierścionki zaręczynowe w Poznaniu z niebieskimi oczkamimi (np. szafirowe) oraz te zdobione krwistoczerwonymi kamieniami szlachetnymi są znowu w modzie. Można też rozważyć niebieski topaz lub ametyst zabarwiony na delikatny fiolet.

Jeśli Twoja przyszła żona jest minimalistką, dobrze sprawdzi się klasyczny pierścionek zaręczynowy z białymi brylantami. Dla tych, którzy kochają modę, kamień w odważnych kolorach będzie zachwycał.

Jak dobrać odpowiedni rozmiar pierścionka zaręczynowego?

Kiedy już wybrałeś idealny pierścionek zaręczynowy, czas na wybór odpowiedniego rozmiaru. Jak dyskretnie określić, który pierścionek będzie pasował do Twoich potrzeb? Oto kilka sposobów na to, jak to zrobić dyskretnie, bez zdradzania tajemnicy.

Łatwo jest dowiedzieć się, jaki jest rozmiar pierścionka zaręczynowego Twojej ukochanej, patrząc na jej inny pierścionek. Tak długo, jak ona nosi pierścień na palcu serdecznym, jest to do przyjęcia. Można prześledzić rozmiar pierścienia na papierze, lub tuszu biżuterii z plasteliny.

Chociaż jest to bardziej ryzykowne, ta metoda da Ci dokładny pomiar wielkości palca. Zawiń kartkę papieru z zaznaczonym miejscem na niej, gdy Twoja dziewczyna śpi. Obwód Twojego palca zostanie określony przez punkt cięcia i miejsce, w którym został przecięty. To nie jest dla osób o słabym sercu!

Zapytaj jej siostrę, przyjaciółki lub mamę o rozmiar pierścionka. Tak długo, jak nie trzymają tego w tajemnicy, możesz ich o to zapytać.

To nie musi być trudne, aby wybrać odpowiedni pierścionek zaręczynowy. Najlepiej jest słuchać ukochanej i kierować się intuicją.


Komentarze (0)

Zostaw komentarz