​Co powinien zawierać zestaw hybrydowy z lampą? Czy taki zakup to dobry pomysł?

Zestaw hybrydowy z lampą

Schludne i zadbane dłonie bywają powodem do dumy każdej kobiety. Estetyczne paznokcie sprawiają, że nie tylko prezentujesz się atrakcyjniej, ale też zyskujesz więcej pewności siebie. Często wiele kobiet dokłada starań, aby ich dłonie budziły zachwyt, w tym celu chodzą do kosmetyczki i używają wielu specyfików. Oczywiście nie ma w tym nic złego, należy jednak pamiętać, że wszystko to może naprawdę niemało kosztować. Dlatego też bardzo korzystną alternatywą jest wykonywanie manicure hybrydowego na własną rękę. Czy to trudne? Zależy, z pewnością na początku będzie wymagało to trochę nauki i uwagi, jednak bez wątpienia dość szybko opanujesz tę umiejętność. Do wykonania manicure hybrydowego niezbędny jest odpowiedni sprzęt – taki jak zestaw hybrydowy z lampą.

Część z pań wciąż zastanawia się, czy konieczny jest zestaw hybrydowy z lampą – tzn. czy zestaw powinien mieć lampę. Otóż nie każdy zestaw na rynku ma lampę do hybrydy, należy jednak pamiętać, że do poprawnego wykonania manicure hybrydowego lampa jest konieczna.

Co powinien zawierać zestaw hybrydowy z lampą?

Na rynku znajdziesz bogaty wybór zestawów hybrydowych. Są one skomponowane zależnie od Twoich potrzeb czy stopnia zaawansowania. Oczywiste jest, że osoby wykonujące manicure hybrydowy profesjonalnie powinny mieć zestawy z wyższej półki. Same lampy też zresztą dostępne są w różnych wariantach – począwszy od podstawowych o umiarkowanych parametrach, aż po lampy wysokiej klasy, które mają znakomite podzespoły i właściwości. Ponadto zestaw do hybryd składa się z wielu innych elementów, dlatego też zależnie od tego, co będzie zawierał wybrany komplet, zmianie może ulegać jego cena. Warto jednak wiedzieć, że podstawowy zestaw do hybryd powinien mieć:

  1. bazę i top do hybryd, najlepiej tej samej marki,
  2. lakiery hybrydowe, wiadomo, im więcej, tym większą liczbę stylizacji możesz stworzyć;
  3. na początek z powodzeniem wystarczy tylko kilka kolorów,
  4. odtłuszczacz – pozwala odpowiednio oczyścić powierzchnię paznokcia,
  5. preparat do ściągania lakieru – za jego pomocą zdejmiesz lakier, którego chcesz się pozbyć,
  6. waciki bezpyłowe, na początek wystarczy nawet 50 sztuk,
  7. bloczek polerski, jak sugeruje jego nazwa, pozwala polerować i matowić płytkę przed nałożeniem bazy,
  8. pilniczki, dzięki którym właściwie ukształtujesz paznokcie.

Zestaw hybrydowy z lampą – czy warto kupić?

Wbrew pozorom odpowiedź na tak zadane pytanie może być tylko jedna – oczywiście, że warto kupić. Nie jest bowiem tajemnicą, że taka inwestycja zwraca się już nawet po 3 samodzielnych wykonaniach manicure hybrydowego. Ponadto w ten sposób nie jesteś ograniczona do akcesoriów, które ma kosmetyczka i samodzielnie zdecydujesz, jakie paznokcie chcesz zrobić. Możesz je również znacznie częściej zmieniać, aby w ten sposób systematycznie pozbywać się odrostów. Nie czekaj dłużej i już dziś kup zestaw hybrydowy z lampą!


Komentarze (0)

Zostaw komentarz