Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Modułowy panel akustyczny eho

Panel akustyczny drewniany - eho

Dowiedz się, jak powstał wyjątkowy produkt wykonany w całości z naturalnego drewna oraz z zamiłowania do designu, prostoty oraz użyteczności. Siedziba brandu DeDe Furniture, wizualnie przyjemna dla oka nie posiadała dobrego wygłuszenia, dając pogłos i nieprzyjemny dla uszu hałas. Tak zrodził się pomysł na wyjątkowe modułowe panele akustyczne, które miały przynieść wytchnienie dla uszu, jak również ucztę w wizualnym odbiorze.

Podstawowym założeniem twórców była ucieczka od wszechobecnie stosowanego szkła i betonu. W zgodzie z naturą  w parku maszynowym powstały ekologiczne panele drewniane idealnie wygłuszające i ozdabiające każde pomieszczenie, w którym się one znajdą.  Łatwy montaż to kolejna zaleta oferowanego przez firmę produktu. 

panel akustyczny eho

TO-DO Product DESIGN

Wsparcie i opiekę nad projektem zapewniło krakowskie studio TO-DO Product DESIGN - duet cenionych projektantów: Katarzyny Jakubowskiej i Tomasza Orzechowskiego, który zdobył nagrody Red Dot (2013) i IF (2014). Połączenie pasji oraz wspólna wrażliwość w odbiorze wizualnym zaowocowała niesamowitym projektem paneli akustycznych, który możemy posiadać we własnym domu lub obiekcie publicznym którym dysponujemy. 

Panel wykonany jest z drewna dębowego lub bukowego w zależności od preferencji klienta, dostępny w czterech gradacjach naturalnego koloru przy użyciu bejcy. W 100% zgodny z obowiązującymi normami akustycznymi dla pomieszczeń użyteczności publicznej. To jedyne takie rozwiązanie na rynku, które rozwiązuje problem wygłuszenia pomieszczeń oraz oddziałuje na zmysły.