​Poranki okazują się coraz chłodniejsze. To nieuchronny znak zbliżającej się jesieni. W związki z tym już dziś warto zajrzeć do swojej szafy i upewnić się, że mamy co ubrać na siebie jesienią. Kurtka, polar, kamizelka czy może płaszcz? Jeśli cenisz sobie elegancki i oryginalny wygląd, lubisz ciepło i chcesz wyglądać modnie, to wybór w tym roku powinien paść na płaszcze. Podpowiadamy co jest modne i na co warto wydać pieniądze.

Kiedy nosić płaszcz?

Zawsze wtedy, kiedy masz na to ochotę. Wiele osób błędnie zakłada że płaszcze przeznaczone są na najchłodniejsze dni. Nic bardziej mylnego. Uważny obserwator bez trudu dostrzeże wprawnym okiem że również latem wiele kobiet chodzi w płaszczach. Tym bardziej jesienią są one polecane wszystkim, którzy cenią sobie komfort termiczny i chcą ładnie wyglądać. Jakie płaszcze są krzykiem mody sezonu 2021?

Płaszcze teddy

Płaszcz wykonany z materiału imitującego baranka? Już na pierwszy rzut oka wygląda że będzie nam w nim ciepło i przyjemnie. Panie, które tego oczekują na pewno nie będą rozczarowane. Damskie płaszcze teddy wykonane są zarówno z wełny, jak i tkanin syntetycznych. Są wówczas nieco tańsze i równie ciepłe. Jeśli chodzi o kolorystykę to nie ma w tym względzie żadnych ograniczeń. Na szczycie list popularności znajdują się płaszcze w kolorze kremowym, beżowym, khaki i podobne. Uniwersalne i elegancko wyglądające płaszcze w kolorze czarnym lub grafitowym także są chętnie kupowane, jednak nie cieszą się one tak dużą popularnością jak wcześniej wymienione kolory. Dlaczego? Przede wszystkim z uwagi na zbyt oficjalny charakter, który nie zawsze i nie każdemu musi się podobać. Jeśli szukasz płaszcza o bardziej eleganckim wyglądzie nie płaszcz teddy, znajdziesz go bez najmniejszych trudności. Są to płaszcze wykonane z gładkich i przyjemnych w dotyku tkanin. Nadają się one nieco bardziej na oficjalne przyjęcia i okazje, kiedy zaprezentować się trzeba z jak najlepszej, wzbudzającej zaufanie i podkreślającej profesjonalizm strony.

Męskie płaszcze na jesień

Płaszcze nie są jednak domeną tylko kobiet. Jest bardzo szerokie grono mężczyzn, którzy niezwykle chętnie korzystają z płaszczy. Zapewniają one im poczucie estetyki, dodają pewności siebie, podkreślają elegancki wygląd. Coraz więcej osób zauważa mężczyzn ubranych w płaszcze. W pozytywny sposób wyróżniają się oni z otoczenia, zwracając na siebie uwagę i w sposób nie ostentacyjny informujący że mają dobry gust. Jeżeli chodzi o płaszcze męskie, to one w większości przypadków wykonane są z najlepszych gatunków wełny. Dzięki temu są ciepłe, przyjemne w dotyku i przede wszystkim trwałe. Nie zapominajmy także o cenie takich płaszczy. Niestety nie należą one do najniższych. Bardzo wielu panów, marzących o takiej odzieży zmuszonych jest sięgać po pożyczki. Z pomocą przychodzi pożyczka online – na dowolny cel, również na to by kupić sobie ładny i ciepły płaszcz. Gdzie szukasz dobrych jakościowo płaszczy? Najlepszym wyborem są markowe sieci, jak i sklepy firmowe producentów płaszczy lub ich dystrybutorów z całego świata.

Artykuł partnera


Komentarze (0)

Zostaw komentarz