Wszyscy mieliśmy do czynienia z tą samą rzeczą. Twój telefon gwiżdże wściekle, ponieważ jest bombardowany uciążliwymi połączeniami po uciążliwych połączeniach, a ty nie masz możliwości dowiedzieć się, kto dzwoni. Czy to będzie ponad zachwyconych telemarketerów lub, może nawet bardziej irytujące, szybkie kliknięcie i drona wybierania numerów? Czy należy odebrać połączenie, czy je zignorować? Kto jest na drugim końcu?
Daj spokój, nie jesteś sam. W świecie, w którym zimni rozmówcy mogą czasami wydawać się mieć globalny monopol na linie telefoniczne, żółtodzioby mają na celu zapewnienie rozwiązania. Funkcjonujemy jako rozległa internetowa baza profili numerów telefonów, generowanych dzięki opiniom i recenzjom z naszej internetowej społeczności. Zapewnienie platformy internetowej, na której użytkownicy mogą dzielić się swoimi doświadczeniami z tego typu połączeń i oznaczać numery odpowiedzialne za połączenia śmieciowe, oznacza, że informacje o podejrzanych numerach stają się łatwo dostępne, pomagając innym członkom społeczności przewidzieć potencjalne zagrożenia połączeń. 

Tutaj na infonumer, nie tylko możemy zapewnić aktualne informacje na temat regionalnych uciążliwości-zapytań i obecnie aktywnych numerów z heatmapą, ale także wskazać pochodzenie połączenia i wyświetlić go na mapie poprzez identyfikację prefiksu.

Dzięki temu możemy nie tylko określić miejsce, z którego pochodzi połączenie, ale także wyświetlić je na mapie za pomocą kodu wybierania. Dowiedz się więcej o międzynarodowych kodach wybierania.
Chcesz dowiedzieć się więcej? Mamy kilka lekkich materiałów do czytania, które mogą być dla Ciebie interesujące. Sprawdź nasz blog, aby uzyskać informacje na temat najnowszych oszustw, produktów i aktualizacji w przepisach telekomunikacyjnych, które mają wpływ na Ciebie w Wielkiej Brytanii lub po prostu złapać kopię naszego bezpłatnego magazynu , które zebrały się po naszym wieloletnim doświadczeniu na temat terroru telefonicznego i oszustw. Zawiera on nie tylko ważne informacje na temat oszustw telefonicznych, ale także metodologię, która za tym stoi. A musi być czytana dla wszystkich konsumentów telefonów.


Komentarze (0)

Zostaw komentarz