Szukasz rozrywki na wieczór? Seriale wyprodukowane przez Netflix specjalnie na potrzeby platformy są świetnymi pozycjami wśród biblioteki seriali. Każdy nowy serial jest coraz lepszy od poprzedniego. Dostępne są one jedynie na platformie Netflix.

Netflix to jedna z najpopularniejszych i największych platform VOD na świecie. Jej największym konkurentem jest HBO GO. Zarówno Netflix jak i HBO GO za niewielką opłatą udostępniają swoją bibliotekę filmów i seriali, która jest bardzo pokaźna. Opłata za dostęp do filmów jest pobierana miesięcznie. Jeśli jeszcze nie korzystałeś z tego rozwiązania możesz skorzystać z bezpłatnego miesiąca próbnego, które oferują obie platformy. Codziennie pojawiają się tam nowe ciekawe filmy oraz odcinki seriali. Wiele z nich zostały wyprodukowane na zlecenie Netflix i są dostępne jedynie w tym miejscu. Często już chwilę po premierze stają się światowymi hitami.

Najciekawsze seriale Netflix Originals

Jednym z najbardziej znanych i najwyżej cenionych seriali wyprodukowanych przez Netflix jest “House of Cards”. Jest to serialowa adaptacja książki o tym samym tytule Michaela Dobbsa. Głównym bohaterem serialu jest Frank Underwood, który zajmuje się polityką. Jest bezwzględny i cyniczny, do celu idzie dosłownie po trupach. Jego największym marzeniem jest zostanie prezydentem Stanów Zjednoczonych. Do tej pory w roli głównej występował nagrodzony Oscarem Kevin Spacey, jednak został on zwolniony przez Netflix przez oskarżenia o molestowanie seksualne. Ze względu na te okoliczności nie jest on obecny o ostatnim sezonie serialu. Więcej na temat serialu możesz przeczytać tutaj: https://kino.pinbook.pl/dramat/house-of-cards-online

Równie popularnym serialem oryginalnym Netflixa jest “Stranger Things”. Jest to historia o grupie młodych ludzi, którzy mieszkają w mieście Hawkins w latach osiemdziesiątych dwudziestego wieku. Will, jeden z paczki przyjaciół, ginie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wszyscy jego bliscy próbują odnaleźć chłopca za wszelką cenę.

Ostatnią propozycją serialu produkcji Netflix jest “Czarne lustro”. Serial ten nie tylko dostarcza nam niezapomnianej rozrywki ale także uczy i skłania do refleksji. Są to różne historie o tym, jaki wpływ mają nowe technologie na człowieka. Każdy odcinek jest poświęcony innym wydarzeniom, często szokującym i zapadającym w pamięć na długi czas. Początkowo serial był wyprodukowany przez BBC, jednak po jakimś czasie przejął go Netflix. Na platformie znajdziemy cztery sezony serialu.


Komentarze (0)

Zostaw komentarz