Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrudexe rc itation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea com modo consequat. Duis aute irure.

Parametry techniczne paneli EHO

Zapoznaj się ze specyfikacją techniczną oferowanych paneli EHO. Znajdziesz tu opis materiałów z jakich powstają moduły, raporty badań akustycznych, zasady poprawnego montażu oraz porady dotyczące czyszczenia i pielęgnacji paneli wygłuszających EHO. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego znajdującego się na stornie. Nasi konsultanci chętnie doradzą i udzielą odpowiedzi na Państwa pytania. 
 

Kolorystyka i Rodzaje Paneli 
 

Panel akustyczny został wykonany całkowicie z drewna. Do wyboru klienta w ofercie znajdują się cztery gradacje kolorystyczne uzyskane w procesie bejcowania. Ustrój ścienny produkowany jest z dębu lub buku. 
 

Panel Syntax wyróżniony na IF design Award 2018
 

kolorystyka paneli EHO


Nowy Panel Formuła wyróżniny w konkursie RedDot honourable mention

 

panele EHOEHO                muteboards

 

 

Parametry Techniczne
 

Panele EHO pochłaniają i rozpraszają dźwięk eliminując pogłos, nadmierny hałas oraz poprawiając brzmienie mowy. 


rozpraszanie dźwięku        pochłanianie dźwięku

     Rozpraszanie                                        Pochłanianie 

 

Panele EHO spełniają wszelkie wymagania dotyczące normy akustycznej dla pomieszczeń użyteczności publicznej. Panele powstały z potrzeby poprawienia akustyki w firmie DEDE. W projektowaniu ergonomicznego panelu uczestniczył  zespół studia TO DO na czele z założycielami - Katarzyną Jakubowską i Tomaszem Orzechowskim. Tak powstały wygłuszające ustroje ścienne o wyjątkowej formie nadającej charakter każdemu pomieszczeniu w którym się znajdą. 

Produkt posiada certyfikat FSC®, potwierdzający legalność źródła z jakiego pochodzi drewno wykorzystane przy produkcji paneli. Ustroje ścienne uzyskały aprobatę techniczną i klasę B (produkty niezapalne) z zakresu niepalności. Badania akustyczne przeprowadził zespół naukowców z Akademii Górniczo-Hutniczej. Współczynnik pochłaniania dźwięku w zakresie 50 - 150 Hz wyniósł 0.6, a w przedziale od 150 - 5000 Hz, 0.4. 


Utrzymanie i Montaż Paneli 
 

Specjanie zaprojektowany sposób montażu opiera się na systemie stalowych giętych profili. Dzięki temu możemy łatwo manipulować położeniem ustroju i zamontować go samodzielnie. Sama pielęgnacja paneli to równie banalne zadanie. Prosta forma i naturalny materiał pozwala na łatwą pielęgnację, bez potrzeby użycia specjalistycznych środków czyszczących. Wystarczy delikatnie odkurzyć powierzchnię, a następnie przemyć miękką szmatką, nasączoną wodą z mydłem. Wytrzeć do sucha i gotowe!

montaż paneli EHO

 

Gwarancja

Producent dekoracyjnego panelu akustycznego, firma EHØ S.A. z siedzibą w Krakowie udziela gwarancji na okres 2 lat od daty zakupu produktu. Gwarancji podlegają wszystkie elementy wchodzące w skład ustroju, tj. panel jak i przynależące do niego elementy montażowe. Warunkiem uprawniającym do gwarancji jest okazanie dowodu zakupu. Rozczenia i uwagi dotyczące jakości należy składać pocztą elektroniczną zamieszczoną na stornie producenta. Naprawy gwarancyjne usuwane są bezpłatnie. 

Kiedy gwarancja traci ważność? 

W przypadku podejmowania samodzielnych i niewłaściwych napraw przez klienta, niewłaściwej eksploatacji, wprowadzania zmian konstrukcyjnych/pozbywania się elementów identyfikacyjnych, wystawiania panelu na działanie zewnętrznych warunków atmosferycznych jak mróz, deszcz, słońce, klient traci możliwość napraw objętych gwarancją. 

Co nie podlega gwarancji?

Pojedyncze sęki, naturalne przebarwienia, oraz uszkodzenia mechaniczne powstałe w wyniku niewłaściwego użycia nie podlegają naprawom gwarancyjnym.